Organik Arıcılık Sertifikası

4 5 üzerinden
4
6 yorumları

Organik arı yetiştiriciliği, yerel koşullara adapte olabilme koşulları sağlanmış, dayanma kapasiteleri yüksek ve hastalıklara karşı dirençli olan ırklardan veya yerel eko tiplerden üremiş kovanların, doğal malzemelerden yapılması ve bu kovanların 3 km’lik yarı çaplı alanda uçuş mesafesi olan ve bu mesafede konvansiyonel tarım yapılmayan yetiştiricilik metodu ile yapılmasıdır.

Avantajları

  • Organik arı yetiştiriciliğinde, arıların hastalıklara karşı dirençli olan ırklardan veya yerel eko tiplerden üremiş olması sayesinde, hastalıklara karşı doğal yollarla mücadele edilir.
  • Organik arı yetiştiriciliğinde, kimyasal madde kullanımı yoktur. Bu sayede arıların sağlığı ve ürünlerinin kalitesi korunur.
  • Organik arı yetiştiriciliği, çevre dostu bir yöntemdir çünkü kimyasal madde kullanımı yoktur ve arılar doğal ortamlarında yaşarlar.
  • Organik arı yetiştiriciliğinde, doğal malzemelerle yapılan kovanlar kullanılır. Bu sayede arıların sağlıklı ve doğal bir ortamda yaşaması sağlanır.
  • Organik arı yetiştiriciliğinde, arıların doğal yollarla topladıkları nektar ve polenlerden elde edilen ürünler organik olur.
  •  

Starting Course

After Intro

Faq Content 1
Faq Content 2

Güncel duyurular buradan yayınlanacaktır.4
4 5 üzerinden
6 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
3
Yıldız 4
0
Yıldız 3
3
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kayıtlı: 34 öğrenci
Süre: 10 hours
Video: 9 hours
Seviye: İleri

Çalışma Saatlerimiz

Monday 9:30 - 18.00
Tuesday 9:30 - 18.00
Wednesday 9:30 - 18.00
Thursday 9:30 - 18.00
Friday 9:30 - 18.00
Saturday Closed
Sunday Closed